Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Eva Solo

2020-05-29
Eva Solo

Eva Solo to duńska marka z historią sięgającą 1949 roku. Projektuje i wytwarza wspólnie ze starannie dobranymi designerami ekskluzywne produkty domowego użytku. Proste linie, dystyngowane kształty oraz bardzo wysoka funkcjonalność definiują filozofię tej firmy. Jak sama opisuje jej fundamentem są cztery wartości: pasja, nieskazitelność, innowacja oraz przedsiębiorczość. Tworzą one podwaliny pod myśl przewodnią, która określa jej misję: dostarczać emocjonujące, jakościowe oraz innowacyjne produkty dla domu. Szerokie portfolio produktów to nie tylko akcesoria kuchenne, dekoracje czy unikalna kolekcja outdoorowa – to również porcelana, meble i lampy. Ciekawe wzory w połączeniu z duńskim stylem usatysfakcjonują każdego wymagającego odbiorcę. Firma podzieliła swoje produkty na 3 linie produktowe: Eva Solo, Eva Trio oraz Eva. Każda z linii prezentuje inne zastosowanie i przeznaczenie. Eva Solo to głównie produkty codziennego użytku do zastosowania w kuchni, serwowaniu posiłków, salonie czy na zewnątrz. Eva Trio to naczynia kuchenne, akcesoria kuchenne oraz porcelana. Zaś Eva to produktu do pieczenia i gotowania. Firma dopełnia więc tymi 3 submarkami cały zakres zastosowań w trójkącie kuchnia-jadalnia-salon. Uwzględnia w tym nowoczesne podejście do spożywania i przyrządzania posiłków pod gołym niebem, co uwidacznia jej niebanalna kolekcja outdoorowa. Wisienką na torcie pozostaje najnowsza z odsłon produktowych - linia oryginalnych mebli. Podobnie jak w pozostałych przypadkach i tutaj odnajdujemy pasję firmy do tworzenia wyjątkowych i funkcjonalnych produktów. Prostota i ascetyczny minimalizm podkreślone przez łagodne linie oraz stonowane barwy. Eva Solo to wysoka jakość wykonania i starannie dobrane materiały. Wyjątkową dbałość o szczegóły w połączeniu ze wszystkimi wcześniej wspomnianymi cechami podkreślają należyte miejsce tej firmy w klasie premium.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane

Doniczka samonawadniająca Eva Solo biała

Doniczka samonawadniająca Eva Solo biała

254,00 zł brutto/1szt.2540 pkt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 299,00 zł/1szt.Cena regularna 299,00 zł brutto/1szt.
Doniczka samonawadniająca do ziół Eva Solo biała

Doniczka samonawadniająca do ziół Eva Solo biała

314,00 zł brutto/1szt.3140 pkt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 349,00 zł/1szt.Cena regularna 349,00 zł brutto/1szt.
Stojak na TV Eva Solo CARRY czarny

Stojak na TV Eva Solo CARRY czarny

1 350,00 zł brutto/1szt.12510 pkt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 390,00 zł/1szt.Cena regularna 1 390,00 zł brutto/1szt.
pixel