Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bloomingville

( ilość produktów: 2781 )

Duńska firma Bloomingville powstała z fascynacji nordyckim designem i stylem życia. Założona w 2000 roku przez Betinę Stampe tworzy produkty, które mają jeden cel: stworzyć ciepłą, przytulną i nieformalną atmosferę w domu. Udaje się to dzięki bogatej i modnej ofercie, umiarkowanym cenom, dobrej jakości oraz bardzo wysokiemu poziomowi obsługi. Pasja założycielki od początku była motorem sukcesu. Jest ona do dzisiaj głównym designerem i ze swoim zespołem tworzy co roku 4 główne kolekcje, 2 dziecięce z serii mini oraz 1 świąteczną. Duch marki jest mocno zakorzeniony w duńskim ascetyzmie i prostocie. Dodając do tego starannie dobrane materiały naturalnego pochodzenia uzyskano unikalny styl połączony ze skandynawskimi wartościami.

Produkty Bloomingville corocznie znajdują miliony nabywców. Ogromna popularność potwierdza tylko słuszność filozofii marki: dostarczać radosne inspiracje do zmiany dla domowych "designerów". Motto firmy właśnie to podkreśla: "Podziel się swoim stylem. Opowiedz swoją historię. Zmień swój dom".

Poznaj markę Bloomingville

Bloomingville zmienia wnętrza, nadaje im zupełnie innego, świeżego charakteru, sprawia, że przestają być tylko miejscem do zamieszkania, ale stają się też przestrzenią do czerpania pozytywnej energii. W towarzystwie przedmiotów zaprojektowanych i stworzonych przez tego producenta, człowiek może poczuć się wyjątkowo, ekskluzywnie, ale też spokojnie, odnajdując w sobie wewnętrzną harmonię. Bloomingville jest firmą pochodzącą z Danii, więc jej oferta charakteryzuje się funkcjonalnym minimalizmem, który jest tak bardzo charakterystyczny dla skandynawskiego designu.

Bloomingville wyposaża i dekoruje

Przedmiot może być tylko jednym z wielu elementów wyposażenia mieszkania lub też być jego dodatkiem i dekoracją. W przypadku produktów Bloomingville te dwa aspekty zostały połączone, a przedmioty codziennego użytku nabrały dekoracyjnej funkcji. Są wśród nich zarówno wielobarwne kubki o ornamentowych wzorach, jak również klasyczna czarna taca do serwowania wykonana z naturalnego drewna akacjowego. Bloomingville oferuje też lampy bambusowe z ażurowym kloszem, drewniane zabawki i dekoracje dziecięce, metalowe kosze i krzesła, a także ławki z modnym pluszowym siedziskiem. Warto też spojrzeć na wygodny fotel od Bloomingville, który świetnie prezentuje się w towarzystwie dekoracyjnych poduszek w pastelowych barwach. Półki Bloomingville występują m.in. w kształcie klasycznego plastra miodu, zarówno w wersji do salonu czy sypialni, jak i z motywem bajkowym do pokoju dziecięcego.

Bloomingville oferuje zarówno designerskie meble, jak też dodatki i dekoracje. Świetnie sprawdza się w roli projektanta artykułów do łazienki i kuchni, jak też pięknego oświetlenia, w którym umiejętnie "przemyca" uwielbianą przez Skandynawów naturę.

pixel