Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Alessi

( ilość produktów: 529 )

Alessi to włoska firma rodzinna założona w 1921 roku jako warsztat obróbki metalu a później odlewnia mosiądzu i blach niklowo-srebrnych. Od początku istnienia Alessi przykładał dużą wagę do wysokiej jakości swoich produktów. Miało to w zamyśle założycieli być od początku wyznacznikiem marki. W swej 100 letniej historii firma stopniowo ewoluowała stając się jedną z wiodących "fabryk włoskiego designu". Jej doświadczenia i ciągłe dążenie do doskonałości przekute zostało w zdolność do tworzenia designerskich produktów w szerokim przekroju przedmiotów.

Designerskie wyposażenie łazienek i kuchni od Alessi

Miłośnicy unikalnego i designerskiego wzornictwa, a także nowoczesnych technologii, które skutecznie i z bardzo dużą świadomością łączą, aby stworzyć produkt zachwycający swoim wyglądem i będący praktycznym przedmiotem codziennego użytku. Firma Alessi nie pozostawia nikomu złudzeń, że jest jedną z tych, które wytyczają światowe trendy wnętrzarskie. Doskonale wykorzystuje swoje doświadczenie i znajomość branży. Alessi to projektant i producent wyposażenia kuchennego i łazienkowego. Marka jest ceniona nie tylko wśród klientów, ale też projektantów, którzy z przyjemnością nawiązują z nią współpracę. Akcesoria kuchenne Alessi, a także wyposażenie łazienki powstało z pomocą m.in. Eero Arnio, Naoto Fukasawa, Zaha Hadid, Philippe Starck i Marcel Wanders.

Alessi - marka, którą rządzi kreatywność

Trzeba mieć w sobie ogromne pokłady pasji, aby przez tak długi czas wciąż zaskakiwać nowymi propozycjami. Każda kolekcja Alessi jest inna, nawet jeżeli możemy ją porównać do którejś z poprzednich, dostrzegamy w niej pierwiastek świeżości. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na pucharek do lodów Big Love wykonany z barwionego szkła i uzupełniony o łyżeczkę w kształcie serca. Tylko u Alessi uchwyt na papier jest marchewką, a solniczka rakietą kosmiczną. Czajnik Alessi jest przykładem tradycyjnej formy w nowoczesnej odsłonie. W naszym sklepie online Alessi zajmuje zaszczytne miejsce w czołówce promotorów unikalnego designu. Oprócz oryginalności oferuje wyjątkowo wysoką jakość wykonania każdego produktu. Korzysta tylko ze sprawdzonych materiałów, a cały proces produkcji odbywa się pod okiem doświadczonych i wykształconych rzemieślników. Pomimo często bardzo futurystycznej formy, wszystkie akcesoria kuchenne i łazienkowe są wyjątkowo użyteczne, spełniają swoją funkcję, a niekiedy potrafią nawet zaoferować znacznie więcej. Otwartość na zmiany i ekspansja na zagraniczne rynki nie spowodowały jednak oderwania od lokalnych tradycji i kultury. Firma czerpie wciąż ze swoich rzemieślniczych początków tworząc piękne i wyjątkowe przedmioty, stosując jedynie dzisiaj nowoczesne urządzenia i technologie.

pixel