Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Be Pure

( ilość produktów: 205 )

BePureHome to holenderska marka znana ze swego bezkompromisowego podejścia do projektowania mebli. Bardzo oryginalna forma i intrygujący koncept wypełnia na rynku zapotrzebowanie na unikalny design.

Be Pure. Be Home

Czysta ekscytacja to dewiza marki i kwintestencja jej podejścia do tworzenia mebli oraz całej rzeszy lamp i dekoracji domowych. Zespół jej desingerów łączy w swych produktach cechy róznych stylów i podpiera się inspiracjami i pomysłami przywożonymi z podróży do wielu dalekich krajów. Powstałe w ten sposób 2 kolekcje w roku w subtelny sposób łączą historię ze współczesnością. Bardzo udany mariaż stylów i materiałów to podstawa sukcesu tej położonej pod Amsterdamem firmy. W produktach tej marki znajdziemy styl Art Deco, styl industrialny rodem z przemysłowego rozkwitu lat 50-te XX wieku, bogate zastosowanie mosiądzu i szkła. Wszystko bardzo klimateczne i unikalne.

Centrala BePureHome mieści się w miejscowości Zwaagdijk-Oost niedaleko Amsterdamu. Pod okiem 3 braci De Smit zespół projektantów ciągle poszukuje swieżych inspiracji. Tworzenie każdej z 2 kolekcji w roku zajmuje im około roku. W tym czasie designerzy odbywają regularne podróże do Indii oraz Chin, gdzie poszukując nowych poddostawców i materiałów przywożą zawsze nowe pomysły. Co ciekawe firma posiada własną fabrykę w Holandii a w produkcji bardzo znanej kolekcji Rodeo wspiera się w dużej mierze dostawcami także i z Polski.

pixel