Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dutchbone

( ilość produktów: 297 )

Są takie marki, które zdecydowanie nie podążają bezpiecznymi, przetartymi szlakami mody i designu. Wybierają własną drogę, wytyczając swoje trendy, niekiedy nawet tworząc nowy styl. Należy do nich też duńska marka Dutchbone, której nie brakuje odwagi i determinacji. Doskonale rozumie, czym jest eklektyzm, ale też ma świadomość ograniczonej akceptacji oryginalności we współczesnej społeczności. Produkty Dutchbone są połączeniem orientu ze stylem vintage. Wyraźnie dostrzega się i wyczuwa tutaj klimat tych dwóch pozornie skrajnych obszarów designu. Okazało się jednak, że mają ze sobą wiele wspólnego. Łączą je kolory – złoto, brąz, czerń i metaliczne wykończenia, a także naturalne materiały i niekiedy zaskakujące wzory, inspirowane otoczeniem i naturą.

Dutchbone – fascynacja całym światem

Kiedy poznajemy ofertę Dutchbone, możemy się oderwać od rzeczywistości i odbyć naprawdę niezwykłą podróż, nawet dookoła świata. W produktach dostrzegamy, że producent nie czerpie inspiracji tylko ze swojego najbliższego otoczenia, a odważnie kroczy ścieżkami zróżnicowanych kultur i tradycji. W ofercie Dutchbone wyróżnia się np. lampa na trójnogu z materiałowym kloszem, jak też parawan z lakierowanego rattanu z motywem drewnianych spirali. Zachwycić się można ponadto mosiężną wazą z aluminium i mosiądzu oraz złotym, bogato zdobionym planterem na trzech cienkich nóżkach. Ciekawym wyposażeniem salonu będzie też komoda Dutchbone z drewna akacjowego ze stalową konstrukcją, ozdobiona dużymi uchwytami.

 

W ofercie Dutchbone na próżno jest doszukiwać się uniwersalności. Żaden z dostępnych produktów nie może zostać porównany do innych, ponieważ zachwyca swoją unikalnością. Projektanci skutecznie realizują plan firmy, ma być funkcjonalnie, ale wyjątkowo oryginalnie, zachwycająco, ale z poczuciem lekkiego niedosytu. Z tego zadania wywiązują się fantastycznie.

pixel